01.04.2014

ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ ВИБОРЦЯ

Службою розпорядника Державного реєстру виборців Центральної виборчої комісії на офіційному веб-сайті «Державний реєстр виборців» (www.drv.gov.ua ) розроблений та функціонує в тестовому режимі програмний ресурс «Особистий кабінет виборця”
Метою обробки персональних даних є надання відповіді на запит про включення до Державного реєстру виборців.
Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь у випробуванні даного програмного ресурсу. Створити свій особистий кабінет та перевірити наявність себе у Державному реєстрі виборців.
Для цього навіть не потрібно виходити з власної оселі, а лише мати доступ до глобальної мережі Інтернет. Процедура реєстрації на сайті доволі проста та не потребує багато часу.
В особистому кабінеті виборця Ви зможете перевірити інформацію про своє включення (невключення) до Державного реєстру виборців. Для цього у розділі «Перевірити дані у Реєстрі» необхідно заповнити всі поля у формі запиту достовірними даними про виборця. Відповідь на запит буде надіслана на Вашу електронну пошту. Кількість запитів обмежена. Протягом доби можна відправити лише один запит.
Шановні виборці!
Щоб, за необхідності, уточнити питання щодо створення «Особистого кабінету виборця», виправити виявлені неточності та з інших питань, пов’язаних із Державним реєстром виборців, особисто завітайте до відділу ведення Державного реєстру виборців за адресою: м.Кодима, пл.Перемоги, 1, І поверх, каб.№13.

Хмельовська Л.М.,
начальник відділу ведення
Державного реєстру виборців
Апарату райдержадміністрації