01.04.2014

Проміжні вибори депутата Слобідської селищної ради Кодимського району Одеської області в одномандатному мажоритарному виборчому окрузі №20

Рішенням Слобідської селищної виборчої комісії від 30 вересня 2013 року №1 призначено проміжні вибори депутата Слобідської селищної ради в одномандатному мажоритарному виборчому окрузі №20 на неділю 24 листопада 2013 року.
Межі одномандатного мажоритарного виборчого округу:  с.Правда, Кодимського району.
 Відповідно до положень Конституції України та чинного виборчого законодавства право голосу на виборах мають громадяни України, яким на день виборів виповнилося 18 років і які за місцем проживання зареєстровані на відповідній території (с.Правда). Підставою для реалізації громадянином свого права голосу є включення  його до списку виборців. 
Для підготовки та проведення голосування на місцевих виборах  орган ведення Реєстру після утворення виборчих дільниць складає попередні списки виборців для звичайної виборчої дільниці, утвореної на території, на яку поширюються його повноваження. До попереднього списку виборців на виборчій дільниці включаються громадяни України, яким виповнилося або на день голосування на виборах  виповниться 18 років і які мають право голосу та які відносяться до цієї виборчої дільниці відповідно до відомостей Реєстру. 
 Відповідно до  Закону України «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів» кожен виборець може звернутися до дільничної виборчої комісії або безпосередньо до органу ведення Державного реєстру виборців із заявою про уточнення попереднього списку виборців, у тому числі про включення або виключення зі списку себе особисто або інших осіб, а також щодо наявності або відсутності відміток про постійну нездатність виборця самостійно пересуватися. 
Ознайомитися з відомостями можна  щодня  з 900  до 1700 години у відділі ведення Державного реєстру виборців за адресою  м. Кодима, пл. Перемоги, 1, райдержадміністрація, І поверх,    каб. № 13.,  тел. 2-60-45, 2-66-89
Перелік необхідних документів: 
паспорт особи або тимчасове посвідчення громадянина України, якщо особа недавно набула громадянства України; 
доручення ( виборець, нездатний пересуватися самостійно, може письмово уповноважити на звернення іншу особу ); 
свідоцтво про смерть ( для виключення померлого виборця );

Начальник відділу ведення 
Державного реєстру виборців 
апарату райдержадміністрації
Л.М.Хмельовська