08.08.2017

Проміжні вибори депутата Слобідської селищної ради Кодимського району Одеської області в одномандатному виборчому окрузі №4

Рішенням Слобідської селищної виборчої комісії від 26 липня 2017 року №1 призначено проміжні вибори депутата Слобідської селищної ради в одномандатному виборчому окрузі №4на неділю 24 вересня 2017року.
Межі  виборчого округу: смт Слобідка -вул.Бульварна, вул.Незалежності; 4-6, 10-10А, 12-14, 55-105.

Виборчий процес розпочався 6 серпна 2017 року.

Право голосу на виборах депутатів  селищної ради мають громадяни України, які мають право голосу відповідно до статті 70 Конституції України, належать до відповідної територіальної громади та проживають в межах відповідного виборчого округу.

Підставою для реалізації громадянином свого права голосу є включення  його до списку виборців.

Для підготовки та проведення голосування на місцевих виборах  орган ведення Реєстру після утворення виборчих дільниць складає попередні списки виборців для звичайної виборчої дільниці, утвореної на території, на яку поширюються його повноваження. До попереднього списку виборців на виборчій дільниці включаються громадяни України, яким виповнилося або на день голосування на виборах  виповниться 18 років і які мають право голосу та які відносяться до цієї виборчої дільниці відповідно до відомостей Реєстру.

Відповідно до  Закону України «Про місцевих вибори» виборець має право ознайомитися з попереднім списком виборців у приміщенні дільничної виборчої комісії та перевірити правильність внесених до нього відомостей.

Кожний виборець може звернутися до дільничної виборчої комісії або безпосередньо до органу ведення Державного реєстру виборців із заявою про уточнення попереднього списку виборців, у тому числі про включення або виключення зі списку себе особисто або інших осіб, а також щодо наявності або відсутності відмітки про постійну нездатність виборця самостійно пересуватися.

До 13 вересня 2017 року кожному виборцю буде надіслано іменне запрошення.

Виборці мають змогу звернутися  із заявою про уточненнями своїх персональних даних до дільничної виборчої комісії, відділу ведення Державного реєстру виборців чи до суду  до 18 вересня 2017 року.

Після вказаної дати зміни до уточненого списку вже не вносяться. У день голосування  — теж

Громадяни, що мають проблеми зі здоров’ям та не можуть самостійно пересуватися, мають змогу  проголосувати за місцем проживання.

Для цього необхідно звернутися із заявою до дільничної виборчої комісії не пізніше останньої п’ятниці перед виборами. Дільнична виборча комісія розгляне заяву та організує під’їзд членів дільничної комісії і пересувної виборчої скриньки для проведення голосування на дому.

Результат виборів залежить тільки від виборців, тому важливо взяти участь та обрати достойного кандидата, який буде гідно представляти інтереси своїх виборців.

 

Ознайомитися з відомостями можна  у відділі ведення Державного реєстру виборців щодня  з 900  до 1700 години за адресою  м. Кодима,  пл. Перемоги, 1, райдержадміністрація, І поверх,    каб. № 13.,  тел. 2-60-45, 2-66-89.
Перелік необхідних документів:

  • паспорт особи або тимчасове посвідчення громадянина України, якщо особа недавно набула громадянства України;
  • доручення ( виборець, нездатний пересуватися самостійно, може письмово уповноважити на звернення іншу особу );
  • свідоцтво про смерть ( для виключення померлого виборця );

 

Начальник відділу ведення

Державного реєстру виборців

апарату Кодимської райдержадміністрації

Л.М.Хмельовська