12.09.2014

Уточніть свої персональні дані, звернувшись до відділу ведення Державного реєстру виборців

Шановні громадяни!

 

         На 26 жовтня 2014 року  призначено позачергові вибори народних депутатів України. З метою підготовки актуальних та достовірних списків виборців просимо Вас уточнити свої персональні дані, звернувшись до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації.

         Особливо це стосується виборців:

-            які голосуватимуть вперше (досягли 18-річчя);

-            колишніх військовослужбовців строкової служби;

-            громадян, що повернулися з місць позбавлення волі;

-            громадян, які прибули із закордону і знялись з обліку в МЗС;

-            які під час останніх виборів у списках виборців виявили неточності в своїх персональних даних, або взагалі були відсутні в них та не звернулись до відділу ведення Державного реєстру виборців особисто.

         Звертаємось до всіх громадян з проханням віднайти можливість та прийти до відділу ведення Реєстру для перевірки персональних даних, внесених до Реєстру. Не залишайте перевірку на останній день, якщо є сумніви — звертайтеся зараз!

Уточнити свої персональні дані виборці Кодимського району можуть  щодня  з 800  до 1600 години (крім суботи та неділі) у відділі ведення Державного реєстру виборців за адресою м.Кодима, пл.Перемоги, 1, райдержадміністрація, І поверх, каб. № 13.                       

 

Перелік необхідних документів:

-              паспорт особи або тимчасове посвідчення громадянина України, якщо особа недавно набула громадянства України;

-              доручення ( виборець, нездатний пересуватися самостійно, може письмово уповноважити на звернення іншу особу );

-              свідоцтво про смерть ( для виключення померлого виборця ).

Додаткову інформацію можна отримати за телефонами 2-60-45, 2-66-89.

 

Начальник відділу ведення

Державного реєстру виборців

апарату райдержадміністрації

Хмельовська Л.М.