02.04.2014

- Боротьба з корупцією

На виконання вимог Закону України «Про боротьбу з корупцією» розпорядженням голови районної державної адміністрації від 23 листопада 2006 року № 934 затверджені заходи органів державної влади, правоохоронних та контролюючих органів району щодо боротьби з корупцією на 2006-2010 роки.

За І квартал 2010 року структурними підрозділами районної державної адміністрації проводилось виконання заходів згідно розпорядження. Проведено апаратну нараду, протокол №1 від 03 лютого 2010 року, на якій були висвітлені питання :

Доведення статей та положень Закону України «Про боротьбу з корупцією», доповідав завідуючий юридичним сектором райдержадміністрації Трегубчак Ю.В.

Здійснюється постійний контроль за додержанням вимог закону щодо заборони державними службовцями усіх рангів брати участь у підприємницькій діяльності, при прийомі на посади державного службовця, особа підписується про попередження з даного питання які зберігаються у відділі організаційно-кадрової роботи. Прийняття на державну службу здійснюється шляхом неупередженого конкурсного відбору. Для новопризначених осіб, як правило, встановлюється випробувальний термін 1 місяць. Щорічно до 15 квітня, відповідно до ст.13 Закону України «Про державну службу» всі державні службовці подають відомості про доходи та зобов’язання фінансового характеру за минулий рік щодо себе та членів своєї сім’ї.

Для забезпечення інформаційного зв’язку з громадянами в газеті «Вісті Кодимщини» №7 від 13 лютого 2010 року надруковано графік проведення «гарячих» телефонних ліній керівництвом райдержадміністрації протягом 2010 року.

На дошці оголошення райдержадміністрації розміщена інформація «Порядок інформування громадян про результати роботи у сфері корупції» згідно постанови КМУ від 08 грудня 2009 року № 1336.

 

 

 Начальник відділу з питань НС,

 взаємодії з правоохоронними органами,

 оборонної та мобілізаційної роботи

  апарату райдержадміністрації В.І.Ступін