02.04.2014

Затверджено розпорядження голови райдержадміністрації № 280 від 19 березня 2008 року

Інформація щодо спільних заходів райдержадміністрації, правоохоронних та контролюючих органів району щодо боротьби з корупцією.

 

 

                Затверджено розпорядження голови райдержадміністрації № 280 від 19 березня 2008 року «Про заходи органів державної влади, правоохоронних та контролюючих органів району щодо боротьби та запобіганню корупції ».

               Згідно вищезазначеного розпорядження заходи, які сплановані виконуються. Протягом першого півріччя 2009 року було проведено нараду керівників правоохоронних, контролюючих органів та військових формувань з порядком денним «Про заходи контролюючих та правоохоронних органів щодо боротьби та запобіганню проявам корупції на території Кодимського району», доповідав старший помічник прокурора Кодимського району Шевчук В.В., де було прийняте відповідне рішення.

             До плану роботи відділу з питань надзвичайних ситуацій, взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації включається проведення перевірок щодо дотримання Законів України “Про державну службу” “Про службу в органах місцевого самоврядування” та “Про боротьбу з корупцією” в структурних підрозділах райдержадміністрації, територіальних підрозділах центральних органів виконавчої влади  та органах місцевого самоврядування.

З метою упередження випадків порушення антикорупційного законодавства райдержадміністрацією удосконалюється робота щодо підбору кандидатур на посади державних службовців.

            Протягом першого півріччя  2009 року   Кодимським районним  судом розглянуто 4 адміністративні справи стосовно порушення вимог Закону України “Про боротьбу з корупцією” державними службовцями, та винесені відповідні рішення.