17.05.2019

Відбулось друге засідання громадської ради при РДА

16 травня у приміщенні Кодимського СОУП "Brainstorm" відбулося чергове засідання нового складу громадської ради при райдержадміністрації. Члени дорадчо-консультативного органу обговорили та затвердили Положення про громадську раду при Кодимській райдержадміністрації (зі змінами, які внесені до Типового положення Постановою Кабміну від 24 квітня 2019 року № 353 “ Про внесення змін до Постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996”).

На засіданні також було обрано керівний склад громадської ради. За результатами голосування головою став Олександр Гончаров — представник ГО Кодимська районна народна громадська рада; заступником голови — Дмитро Скорик (Громадська організація “Асоціація селян-виробників”); секретарем ГР — Наталія Тульчинська (Громадська організація “Кодимська районна жіноча організація”).

Громадська рада ознайомилась з орієнтовним планом проведення консультацій з громадськістю та розпочала роботу з формування плану роботи на 2019 рік. На засіданні предстаниками ІГС були порушені низка важливих питань життєдіяльності району, які (як вони вважають) мають бути обов'язково включені до плану роботи ГР. Це, зокрема, питання соціального захисту населення, облаштування пандусів у районному центрі, питання виділення житла, благоустрій та ремонт залізничного перону, покращення медичного обслуговування населення, здійснення санітарно-епідеологічного контролю та проведення перевірки якості води у криницях та водогоні міста, питання захисту прав споживачів тощо.

За результатами обговорення було вирішено, що робота над планом буде продовжуватись, а остаточне його затвердження відбудеться вже на наступному засіданні громадської ради.