Відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996 Кодимська районна державна адміністрація  запрошує представників громадськості Кодимщини до обговорення важливих соціально-економічних і суспільно-політичних питань та      проблем нашого краю.

 Мета - забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю органів  виконавчої влади, налагодження ефективної взаємодії зазначених органів з громадськістю, врахування громадської думки під час  формування та реалізації державної політики.

 Орієнтовний план консультацій з громадськістю розміщений на веб-сайті Кодимської райдержадміністрації у розділі “Консультації з  громадськістю” за посиланням http://kodima-rda.odessa.gov.ua/konsultac-z-gromadskstyu/.

Свої пропозиції, зауваження, рекомендації тощо ви можете надсилати на електронні адреси: kodima_vidkom@ukr.netkodima_rda@odessa.gov.ua та сторінку Відділу комунікацій з громадськістю Кодимської РДА @kodimskarda

Зазделегідь вдячні за розуміння, активність та співпрацю!

Проведення консультацій з громадськістю у 2019 році
Увага! Громадські обговорення