15.02.2021

15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

    Шановні учасники бойових дій на території інших держав!

  За часів імперського панування Радянського Союзу  на території інших держав тисячі й тисячі українців пройшли через локальні воєнні конфлікти, що спалахували у різних куточках земної кулі.

  Не маючи фактично власної державності, в умовах жорсткого впровадження в масову свідомість пропагандистських гасел «непорушної дружби і братерства народів» Україна змушена була брати участь у кремлівських авантюрах, власною кров'ю розплачуватися за міжнаціональні та міжнародні конфлікти.

  І сьогодні численні воїни-інтернаціоналісти у складі Збройних сил України захищають територіальну непорушність кордонів держави  на буремному Сході.

  Дорогі земляки! Щиро вдячні вам за героїзм, відданість, справжній патріотизм, який з роками міцніє та стає нормою життя кожного. Перебуваючи на різних позиціях, виконуючи надважливі завдання чи в повсякденному життя,  ви лише підтверджуєте споконвічно притаманні українцям риси - сміливість, мужність, патріотизм та надійність.

  Бажаю вам міцного здоров'я,  матеріального достатку, злагоди у родинах, а також сили духа та непорушної віри у незламність української нації та процвітання України!

 

 З повагою

Голова райдержадміністрації    Дмитро  Крісанов