11.02.2021

Ощадбанк пропонує підприємцям Одещини спеціальні умови кредитування

АТ «Ощадбанк» пропонує підприємцям Одещини спеціальні умови кредитування для розвитку власного бізнесу за трьома напрямками: розвиток підприємництва, поповнення обігового капіталу, рефінансування наявних кредитів.

Детальну інформацію розміщено на сайті Департаменту економічної політики та стратегічного планування Одеської ОДА за посиланням:

ved.odessa.gov.ua/files/ved/prezentaciya_579_i_partnyorskie_prodazhi_pptx.pdf

Довідково: Державну програму «Доступні кредити 5-7-9%» Уряд започаткував у лютому 2020 року. Пільговий кредит терміном до 5 років під 5%, 7% або 9% річних може бути спрямований на інвестиційну діяльність – будівництво, придбання або реконструкцію нерухомості, обладнання, техніки тощо.

У рамках програми бізнес-клієнти можуть поповнити обіговий капітал, взявши позику на 2 роки під 3% річних. Для тих клієнтів, що мають кредитні зобов’язання, існує можливість отримати рефінансування під 0% річних до 01 квітня 2021 року.

АТ «Державний ощадний банк України» («Ощадбанк») є одним з лідерів у реалізації програми «Доступні кредити 5-7-9%» серед українських банків. За кількістю виданих позик він на даний час посідає друге місце. Ці позики спрямовано на розвиток бізнесу. Вони допомагають підприємцям розширити виробництво та створити нові робочі місця попри коронавірусну кризу.