Куди повідомити про корупцію?

Головним законом, що регулювання питання протидії корупції є Закон України «Про запобігання корупції», у відповідності до якого корупція – це використання особою, наданих їй службових повноважень чи пов’язаних з ними можливостей з метою одержання неправомірної вигоди або прийняття такої вигоди чи прийняття обіцянки/пропозиції такої вигоди для себе чи інших осіб або відповідно обіцянка/пропозиція чи надання неправомірної вигоди особі, або на її вимогу іншим фізичним чи юридичним особам з метою схилити до протиправного використання наданих їй службових повноважень чи пов’язаних з ними можливостей.

Як повідомити про корупцію?

   1) звернутись до уповноваженої особи з питань запобігання та виявлення корупції Кодимської  районної державної адміністрації. 

 Контакти, за якими можливо повідомити про корупційне правопорушення:

- електронною поштою на адресу : kodima_rda@odessa.gov.ua

- телефоном:

(04867)2-68-32- приймальня,

(04867)2-18-92- уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції апарату райдержадміністрації.

- листом за адесою для листування:

пл.Перемоги, 1,  м. Кодима,  Одеська область,  66000.

  2) звернутись до Сектору запобігання та виявлення корупції Одеської ОДА, зразок форми звернення та контактна інформація – за посиланням.

  3) звернутись до Національного агентства з питань запобігання корупції – повідомити про корупційне правопорушення за номером НАЗК (044) 200 06 91 чи залишити повідомлення на сайті.

  4) повідомити про порушення в Національне антикорупційне бюро України – направити листа  до бюро або заповнити форму на сайтібезкоштовна гаряча лінія НАБУ з питань корупції діє за номером 0 800 503 200.

  5) зателефонувати на гарячу лінію Генеральної прокуратури за номером 0 800 507 001, на сайті також можна ознайомитись з роботою телефонів довіри ГПУ.

  6) гаряча лінія СБУ діє за номером 0 800 501 482, куди можна повідомити про порушення, пов’язані з сепаратизмом, тероризмом чи про факт корупції до Служби Безпеки Україниабо надіслати повідомлення на callcenter@ssu.gov.ua.

  7) звернутись до МВС України за номером (097) 223 20 33 чи надіслати повідомлення на адресу: stop-korupcia@ukr.net.